ДОВГОВІЧНІ ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ І КОЛОДКИ
З ГАРАНТІЄЮ І ДОСТАВКОЮ ПО УКРАЇНІ

ДОВГОВІЧНІ ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ
І КОЛОДКИ З ГАРАНТІЄЮ І ДОСТАВКОЮ ПО УКРАЇНІ

ОСОБЛИВОСТІ КОЛОДОК GERAT

ЗНИЖЕННЯ ГАЛЬМІВНОГО ШЛЯХУ НА 7 МЕТРІВ

Колодки GERAT мають на 30% більший коефіцієнт тертя поверхні (0,31-0,41), в порівнянні зі штатними колодками (0,25-0,29). Це дозволяє скоротити гальмівний шлях на 7 метрів.

ЗБІЛЬШЕНИЙ У 2 РАЗИ ТЕРМІН СЛУЖБИ

Колодки GERAT виробляються за технологією LOW METAL з унікального, легованого алюмінієм і міддю графіту, що збільшує щільність колодки на 75% і термін служби в 2 рази.

НЕ ПИЛЯТЬ І НЕ ПСУЮТЬ ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ

Колодки GERAT виробляються із застосуванням технології SAVE DISK за рахунок чого гальмівний диск менше зношується, а унікальні матеріали дозволяють колодці не пиліти.

ОСОБЛИВОСТІ ДИСКІВ GERAT

ЦІЛКОВИТА СТАБІЛЬНІСТЬ ГАЛЬМУВАННЯ

Всі гальмівні диски GERAT є комбінованими, вентильованими з перфорацією і насічками. Що забезпечує найефективніше охолодження при інтенсивному гальмуванні. Гальма не пропадуть і не стануть м’якими як це відбувається на штатних системах.

ЗБІЛЬШЕНА У 2 РАЗИ ЗНОСОСТІЙКІСТЬ

У виробництві гальмівних дисків GERAT використовується високолегована сталь з додаванням хрому і нікелю. Це дозволяє домогтися більшої на 50% зносостійкості, в порівнянні зі штатними дисками.

БЕЗ МІКРОТРІЩИН

Завдяки виробництва дисків з високолегованої сталі з додаванням хрому і нікелю, гальмівні диски GERAT не покриваються микротріщинами в процесі експлуатації.

200 000 км

РЕСУРС
ГАЛЬМІВНИХ ДИСКІВ

60 000 км

РЕСУРС
ГАЛЬМІВНИХ КОЛОДОК

-7 м

СКОРОЧЕННЯ
ГАЛЬМІВНОГО ШЛЯХУ

на 30 %

ДЕШЕВШЕ
ШТАТНИХ ГАЛЬМ

ВИРОБНИЦТВО
І ТЕХНОЛОГІЇ

Найголовнішим параметром при виборі виробничих прощадок для нас є постійна і гарантована якість виробленої продукції

ГАРАНТІЙНА
ПОЛІТИКА

Ми гарантуємо справну роботу продукції протягом гарантійного терміну, або в рамках гарантійного ресурсу

ПРОГРАМА
ДЛЯ ДИЛЕРІВ

Формуємо дилерську мережу на базі торгівельних компаній, інтернет магазинів та станцій тех.обслуговування

МАПА
ПАРТНЕРІВ

Сертифіковані партнери отримують право закупівлі товару згідно гуртових і спеціальних цін

Купити гальмівні диски, гальмівні колодки, радіатори охолодження, оливні фільтри, повітряні фільтри та комплекти GERAT з гарантією і доставкою по Україні:

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава, Черкаси, Хмельницький, Суми, Житомир, Чернівці, Рівне, Кам’янське, Кропивницький, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль , Луцьк, Біла Церква, Коростень, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Ужгород, Бердянськ, Курахово, Волноваха, Павлоград, Конотоп, Первомайськ, Вознесенськ, Умань, Бориспіль, Кам’янець-Подільський, Чорноморськ, Мелітополь, Прилуки, Мукачево, Слов’янськ, Білгород- Дністровський, Нова Каховка, Покровск, Костянтинівка, Бахмут, Сєвєродонецьк, Бровари… 

Головне меню